کِشو اخبار اسلحه دستگیری استفاده تروریستی

کِشو: اخبار اسلحه دستگیری استفاده تروریستی نیروی انتظامی گروه تروریستی داعش اخبار سیاسی و اجتماعی

گت بلاگز اخبار فرهنگی و هنری اجرای یک تمرین هشت ماهه ، جزییات نخستین حضور «مهرنیا» اعلام شد

گروه موسیقی «مهرنیا» به سرپرستی مهران مهرنیا طی نخستین تجربه خود در سی و سومین جشنواره موسیقی فجر آثاری را پیش روی مخاطبان خود قرار می دهد.

اجرای یک تمرین هشت ماهه ، جزییات نخستین حضور «مهرنیا» اعلام شد

جزییات نخستین حضور «مهرنیا» اعلام شد/ اجرای یک تمرین هشت ماهه

عبارات مهم : پروژه

گروه موسیقی «مهرنیا» به سرپرستی مهران مهرنیا طی نخستین تجربه خود در سی و سومین جشنواره موسیقی فجر آثاری را پیش روی مخاطبان خود قرار می دهد.

مهران مهرنیا نوازنده موسیقی اصیل ایرانی در گفتگو با مهر با اشاره به حضور گروه «مهرنیا» در سی و سومین جشنواره موسیقی فجر توضیح داد: جهت نخستین بار است که تصمیم به حضور در جشنواره موسیقی فجر گرفتم. مدتی است به این عنوان فکر می کنم که جشنواره موسیقی فجر می تواند تریبونی جهت همه بازیگران و صورت های معروف موسیقی کشور باشد تا در آن آثار خود را پیش روی مخاطبان قرار دهند.

وی ادامه داد: کنسرت پیش روی گروه «مهرنیا» در جشنواره مشمول بر ۲ بخش می شود که در بخش اول بداهه نوازی هایی از من، همراه نوازندگی سازهای کوبه ای مهرداد کریم خاوری و نازنین پدرثانی جهت مخاطبان اجرا می شود. در بخش دوم نیز پروژه ای که تمرین آن از هشت ماه گذشته با ۲ هنرمند برگزیده جشنواره های موسیقی جوان و ایرج بسطامی شروع شده است جهت مخاطبان اجرا می شود. این پروژه که واقعا جهت آن زحمت زیادی کشیده شده است هست، تجربه ای در حوزه «دو صدایی براساس فواصل موسیقایی در دستگاه نوا» است که پیش از این به وسیله هنرمندانی چون حسین علیزاده اجرا شده است بود.

این نوازنده تار و سه تار با اشاره به تمرین های فشرده گروه در آستانه جشنواره موسیقی فجر گفت: تصنیف «پرواز خاکستر» به یاد مصیبت دیدگان زلزله استان کرمانشاه، تصنیف «حکمران چمن» بر اساس شعری از محمد سلمانی و اجرای قطعه ای با شعری از حافظ آثاری هستند که به وسیله گروه «مهرنیا» در قالب این پروژه جهت تماشاگران اجرا می شود. البته ما پیش از این در قالب گروه «همایون» فعالیت می کردیم که بعدها جناب حسین پرنیا نیز گروهی را با همین نام شکل دادند ولی بعد از مدتی تصمیم گرفتیم به جهت اینکه این هم نامی مشکلی را جهت هر ۲ گروه به وجود نیاورد نام گروه ها را عوض کردن دهیم. از این جهت گروه ما با عنوان گروه «مهرنیا » به فعالیت ادامه می دهد و گروه آقای پرنیا هم با عنوان «پرنیا» اجرای خود را پیگیری می کنند.

مهرنیا در معرفی اعضای گروه اجرایی کنسرت عنوان کرد: مهرداد کریم خاوری و نازنین پدرثانی نوازنده سازهای کوبه ای، امید آزاک و سلیمان رضایی خوانندگان و بنده گروه نوازندگان کنسرت گروه «مهرنیا» در اجرای جشنواره را تشکیل می دهیم.

کنسرت گروه «مهرنیا» به سرپرستی مهران مهرنیا ساعت ۲۱:۳۰ روز پنجشنبه ۲۸ دی ماه در بنیاد آفرینش های نیاوران پایتخت کشور عزیزمان ایران میزبان مخاطبان سی و سومین جشنواره موسیقی فجر خواهد بود.

اجرای یک تمرین هشت ماهه ، جزییات نخستین حضور «مهرنیا» اعلام شد

واژه های کلیدی: پروژه | کنسرت | موسیقی | جشنواره | اخبار فرهنگی و هنری

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs