کِشو اخبار اسلحه دستگیری استفاده تروریستی

کِشو: اخبار اسلحه دستگیری استفاده تروریستی نیروی انتظامی گروه تروریستی داعش اخبار سیاسی و اجتماعی

گت بلاگز اخبار بین الملل دارد ، ژن خوب&quot، ترامپ هم &quot

پزشک کاخ سفید گفت: به رغم عادت ترامپ به خوردن فست فود و ورزش نکردن، از نظر جسمانی در شرایطی بسیار عالی است و این بدون شک به علت “ژن‌های خوبی” است که خداوند به ا

دارد ، ژن خوب&quot، ترامپ هم &quot

ترامپ هم "ژن خوب" دارد

عبارات مهم : سلامت

پزشک کاخ سفید گفت: به رغم عادت ترامپ به خوردن فست فود و ورزش نکردن، از نظر جسمانی در شرایطی بسیار عالی است و این بدون شک به علت “ژن های خوبی” است که خداوند به او اعطا کرده هست.

به گزارش ایسنا به نقل از هیل، آدمیرال دکتر رونی جکسون، دکتر کاخ سفید در کنفرانسی خبری راجع به نتیجه های آزمون سلامت دونالد ترامپ، مدیر جمهوری آمریکا گفت: می شود این مساله را ژنتیکی دانست. من نمی دانم ولی بعضی مردم دارای ژن های عالی هستند. من به مدیر جمهور هم گفته ام اگر یک رژیم غذایی سالم طی 20 سال گذشته می داشت، 200 سال عمر می کرد! ترامپ به طور قطع ژن های خوبی دارد که خداوند به او عطا کرده است.

دارد ، ژن خوب&quot، ترامپ هم &quot

پزشک کاخ سفید با اعلام نتیجه آزمایشات سلامت مدیر جمهوری آمریکا اعلام کرد که وی جهت فعالیت در این سمت از نظر جسمانی کاملا آماده است و هیچ مساله منفی در این آزمایشات دیده نشده است.

به گزارش خبرگزاری فرانسه، منتقدان دونالد ترامپ، مدیر جمهوری آمریکا به صورت واضح و براق سلامت روان وی را زیر پرسش برده و در کتاب “آتش و خشم” نیز که مولف با مصاحبه از کارمندان و نزدیکان ترامپ به رشته تحریر در آورده، این مساله ذکر شده است و تردیدهایی بابت آمادگی وی جهت پست ریاست جمهوری آمریکا آمده است.

پزشک کاخ سفید گفت: به رغم عادت ترامپ به خوردن فست فود و ورزش نکردن، از نظر جسمانی در شرایطی بسیار عالی است و این بدون شک به علت “ژن‌های خوبی” است که خداوند به ا

پزشک کاخ سفید با اشاره به نتیجه های آزمایشات چکاپ ترامپ گفت: تمامی داده ها نشان می دهد که مدیر جمهوری از سلامت کامل برخوردار است و در تمام مدت دوران فعالیتش در سمت ریاست جمهوری هم همینطور باقی می ماند. او ژن های باورنکردنی دارد و این چیزی است که خدا به او داده است.

این دکتر همچنین گفت که ترامپ خودش درخواست آزمون ادراک داده که در آن مشخص شد وی عالی عمل کرده است و افزود: آزمایش موسوم به “ارزیابی ادراکی مونترال” از ترامپ گرفته شد و او از 30، 30 گرفت. همچنین در آزمایش های چکاپ این گزینه ها مورد آزمایش قرار داده شد و مشخص شد که قد مدیر جمهوری 1.90، وزنش 108 کیلوگرم، ضربان قلبش 68 و فشار خونش 12 روی 7 است.

احتمال می رود که ترامپ تغییراتی در رژیم غذایی و تمرینات بدنی اش ایجاد کند تا بتواند وزنش را کمتر کند.

دارد ، ژن خوب&quot، ترامپ هم &quot

وی ادامه داد: فکر می کنم که ترامپ این آزمایش را فرصتی جهت نشان دادن سلامت خودش به دیگران می داند. او چیزی جهت مخفی کردن ندارد. ترامپ در امسال میلادی وزنش را کمتر می کند. ما راجع به رژیم غذایی و تمرینات ورزشی صحبت کردیم. ولی او زیاد به رژیم غذایی علاقه دارد تا ورزش.

واژه های کلیدی: سلامت | آزمایش | آمریکا | رژیم غذایی | دونالد ترامپ | ریاست جمهوری | اخبار بین الملل

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs